O autorce

Markéta Volfová, píšící pod pseudonymem Marky Volf, se narodila v roce 1974 ve Svitavách, ale osud ji v pětadvaceti zavál do severní Itálie, kde žije dodnes. Tento kout země jí přinesl mnohé, pro čtenáře je však důležité, že se zde začala věnovat psaní. Přispívala pravidelně do regionálního časopisu články o automobilismu. A to byl už jen krůček k psaní příběhů. K tomu ji paradoxně dopomohla nemoc.

V roce 2015 jí byla diagnostikována rakovina prsu.  Změny v životě ji inspirovaly k založení facebookové skupiny Pár slov ke kávě, kde se čtenářkami sdílela své poutavé příběhy. Právě množství čtenářek a jejich pozitivní ohlas na tvorbu, byl impulsem pro sepsání autobiografického románu I motýli pláčou.  

2016-01-22 17.40.24

Na stránkách knihy čtenáři představuje rok svého života, navíc vyprávění obohatila o své úvahy a myšlenky. V současnosti pracuje na své druhé knize, ta bude zcela z jiného soudku a hlavně se bude jednat o fikci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení