Benefiční modní přehlídka Královny růží

Pojďme se inspirovat ženami se silným příběhem   

 

Každá žena má nárok cítit se krásná!

Pokud jste se domnívali, že estetický vzhled je marnost či povrchnost, možná po zhlédnutí videa, které vytvořil Michal Prskavec – ZMĚNÍTE NÁZOR. „Krása“ se stane lékem, co vykouzlí úsměv.

Podívejte se na proměnu v očích našich modelek: Janě Pecinové, Lucii Vášové, Mirce Mikuláškové, Tereze Mikundové, Ivetě Vítové a Kateřině Kollárové.

Stačilo pár tahů štětcem, červená rtěnka a tužka na oči. Za make-up děkujeme STUDIU KRÁSY OSTRAVA: Věře Jakoubkové, Zdeňce Murckové a Jiřině Deklevové.

Slzy i úsměv na fotografii zachytla fotografka Ivana Dostálová.

Šperky věnovala: Design by Larisova Zuzana

Projekt vznikl ve spolupráci Marky Volf – autor a AGENTURA FATIMA – Barbora Peschová

video: Líčení co vykouzlí úsměv 

https://www.youtube.com/watch?v=KO-oUmgycDM

Vyvrcholením celého projektu bude akce, která se koná 30.11. 2019 v 18h – BENEFIČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA - KRÁLOVNY RŮŽÍ v kulturním domě Hlučín u Ostravy. (pod záštitou místostarostky města Hlučín)

Na molo nevystoupit profesionální modelky, ale ženy – onkologické pacientky, s vlastním příběhem a životní zkušeností, která bude inspirací pro další i zdravé ženy.

Součástí akce bude také výstava fotografií Ivany Dostálové, znázorňující ženy aktuálně v léčbě, následně pak fotografie stejné ženy, vyfotografované ve stejný den, s parukou či šátkem a krásně nalíčené.

Během večera bude uspořádaná AUKCE výrobků, darovaných uměleckých děl a sponzorských darů.

Vystoupí:Cover Karel Gott a Petr Tomeček -Panova flétna, Scandalladies a další ... moderuje Jiří Jekl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení